Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Kujdesi për Lëkurën me Tea Tree
Llojet e lëkurës të yndyrshme dhe me tendencë akneike, dëgjoni. Linja jonë e kujdesit për lëkurën me Tea Tree është këtu për fytyrën tuaj. Pasuruar me vajin tea tree të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga gjethet që distilohen me avull në Kenia, secili prej produkteve të lëkurës sonë të vajit me tea tree do të ndihmojë fytyrën tuaj me puçrra dhe do të sjellë shkëlqimin. Pavarësisht nëse po filloni mëngjesin tuaj me larësin e fytyrës Skin Clearing Facial Wash, po shënjestroni aknet me Vajin tonë Tea Tree ose duke u hidratuar me hidratuesin tonë Tea Tree In-Control Hydrator, nuk mund të ketë asnjë gabim, ju do të ndihmoni në pastrimin e gjërave. Gjeni kombinimin tuaj ideal të produkteve tona të kujdesit të lëkurës me Tea Tree për lëkurën tuaj me pamje më të pastër dhe lini njollat dhe puçrrat pas!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L - 1,650L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
750L - 1,650L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
PËR FLOKË TË YNDYRSHME DHE SKALP
2,190L
Shto në shportë
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L
Shto në shportë
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
1,290L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
1,350L
Shto në shportë
Për lëkurë akneike
1,390L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
1,690L
Shto në shportë
Total: 22
Faqe:
Të rekomanduara
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L - 1,650L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
PËR FLOKË TË YNDYRSHME DHE SKALP
2,190L
Shto në shportë
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
Për lëkurë akneike
1,390L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
1,690L
Shto në shportë
2,090L
Shto në shportë
Ndihmon në pastrimin e baktereve
750L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave