Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Vitaminë E për lëkurën
Me një popullaritet që ka vazhduar që kur Kremi ynë Hidratues ikonik me Vitaminës E u zbulua për herë të parë në vitet 1970, deri më sot linja jonë premton të ndihmojë të gjitha llojet e lëkurës të ndjehen sikur hidratimi është këtu për të qëndruar. Zbuloni vitaminën E për lëkurën dhe jepini një dorë ndihme me të preferuarat tona si Larësi Kremoz dhe Toneri Hidratues - shtojini në rutinën tuaj të kujdesit për fytyrën për të marrë efektet e vitaminës E. Edhe trupi juaj mund ta ndiejë dashuri me një ikonë tjetër të The Body Shop, Gjalpin tone të Trupit Ushqyes me Vitaminë E. Një favorit afatgjatë në dekada, me përfitimet e qëndrueshme të vitaminës E - kjo është linja e duhur.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,672L - 2,690L
2,090L - 2,690L
Shto në shportë
43%
Për lëkurë të thatë
990L
1,750L
Shto në shportë
35%
1,420L
2,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
20%
DERI NE 30 ORE HIDRATIM
1,832L
2,290L
Shto në shportë
20%
1,672L
2,090L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
1,032L
1,290L
Shto në shportë
23%
Për lëkurë të dehidratuar
990L
1,290L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
1,672L
2,090L
Shto në shportë
Total: 19
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,672L - 2,690L
2,090L - 2,690L
Shto në shportë
43%
Për lëkurë të thatë
990L
1,750L
Shto në shportë
35%
1,420L
2,190L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
20%
1,032L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
1,032L
1,290L
Shto në shportë
23%
Për lëkurë të dehidratuar
990L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Dhuratë festive
3,352L
4,190L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË KOMBINUAR
1,672L
2,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave