Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
White Musk®
Truri juaj mund të bashkojë kujtimet dhe emocionet me mijëra aroma. Krijoni kujtime të reja ose rikujtojini me linjën tone të famshme të aromave White Musk®. E famshme që nga fillimi i saj në 1981, ajo u bë aroma përfaqësuese e një brezi. Gjithçka që doni mbetet e njëjtë, por tani ka një pamje të re, paketim të qëndrueshëm, aroma komplimentues për tu kombinuar dhe pjesa më e mirë - është vegan. White Musk® është një përzierje e freskët e aldehideve të pastra, jaseminës absolute, zambakut të luginës dhe myshkut sensual - aroma e saj e pastër dhe me lule zgjon sensualitetin dhe besimin. -Është afatgjatë me një prekje të lehtë. Ose, nëse doni të luani me këto nota, elementët tone të tjerë të aromës White Musk® janë bërë për t'u shtresuar me aromën origjinale White Musk®, kështu që ju mund të përshtatni aromën tuaj të preferuar dhe ta kombinoni atë në një mënyrë krejt të re.
Filtro
Scent
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
700L
Shto në shportë
2,950L
Shto në shportë
50%
EAU DE PARFUM
720L
1,450L
Shto në shportë
2,890L
Shto në shportë
Vegan
1,790L - 2,450L
Shto në shportë
50%
Vegan
2,850L
5,690L
Shto në shportë
50%
EAU DE PARFUM
720L
1,450L
Shto në shportë
AROMË E LULEVE
1,190L
Shto në shportë
Për femra
1,790L
Shto në shportë
1,790L
Shto në shportë
SET DHURATE AROMATIKE
3,990L
Shto në shportë
Aromë lulesh
1,750L
Shto në shportë
Total: 19
Faqe:
Të rekomanduara
700L
Shto në shportë
2,950L
Shto në shportë
2,890L
Shto në shportë
Vegan
1,790L - 2,450L
Shto në shportë
50%
Vegan
2,850L
5,690L
Shto në shportë
Për femra
1,790L
Shto në shportë
Aromë lulesh
1,750L
Shto në shportë
1,750L - 2,150L
Shto në shportë
2,490L
Shto në shportë
1,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave