Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Më të shiturat
Më të shiturit si Hemp Hand Protector, Gjalpi Ushqyes për Trupin me Kokos dhe Shampoja kundër Zbokthit me Xhenxhefil kanë fluturuar nga raftet tona dhe në shtëpitë tuaja më shpejt sesa mund të thoni ... bestseller. Nga produktet për duart, lëkurën, buzët dhe flokët tuaj, produktet tona më të njohura do ti keni këtu. Nëse buzët mat janë gjëja juaj e preferuar, provoni Buzëkuqët tanë Mat. Ata janë pasuruar me dyllë bletësh dhe vaj të arrave të Brazilit të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë për një ndjesi të lehtë dhe përfundim që zgjat. Disa nga produktet tona më të mira janë bestseller për një arsye - mos e merrni vetëm fjalën tone për bazë! Shikoni gjithashtu vlerësimet dhe përshtypjet e klientëve tanë.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,672L - 2,690L
2,090L - 2,690L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
600L - 1,650L
750L - 1,650L
Shto në shportë
30%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
665L - 2,690L
950L - 2,690L
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,480L
1,850L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
2,872L
3,590L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
Për flokë me zbokth
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, ME NJOLLA | MATIFIKUES | VEGANE
600L - 1,650L
750L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
872L
1,090L
Shto në shportë
Total: 17
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,672L - 2,690L
2,090L - 2,690L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
30%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
665L - 2,690L
950L - 2,690L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
2,872L
3,590L
Shto në shportë
20%
Për flokë me zbokth
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË YNDYRSHME DHE SKALP
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
AROME FRESH & FLORALE
1,912L
2,390L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave