Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Të reja
Çfarë ka të re në botën e bukurisë? Jemi shumë të lumtur që pyetët. Këtu nuk do të gjeni asgjë përveç shtesave tona më të reja të bukurisë dhe produkteve më të reja që presin të zbulohen. Dëshironi një aromë të re? Ne kemi aroma të bukura të reja që do të të largojnë tërë lodhjen e ditës. Po në lidhje me kujdesin për lëkurën? Ne kemi produkte të kujdesit të lëkurës të formuluara me ju në mendje. Më mirë akoma, ndërroni çantën tuaj të makeup-it (dhe rutinën tuaj) me kozmetikën tonë më të fundit. Duket se do të jeni të pavendosur për të zgjedhur. Vazhdoni, hidhni një vështrim përreth dhe vazhdoni të kontrolloni për ardhjet tona të reja.
Filtro
Finish
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
LEKURE NORMALE
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
950L
1,190L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
2,872L
3,590L
Shto në shportë
25%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
2,540L
3,390L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
760L
950L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
3,512L
4,390L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
24 PRODUKTE
6,320L
7,900L
Shto në shportë
20%
25 PRODUKTE
15,120L
18,900L
Shto në shportë
Total: 54
Faqe:
Të rekomanduara
25%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
2,540L
3,390L
Shto në shportë
nan%
Vegan
0L - 2,290L
0L - 2,290L
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
Shkëlqim
4,312L
5,390L
Shto në shportë
25%
PËR ÇDO TIP LEKURE
2,540L
3,390L
Shto në shportë
25%
PËR ÇDO TIP LEKURE
1,940L
2,590L
Shto në shportë
25%
PËR ÇDO TIP LEKURE
1,940L
2,590L
Shto në shportë
25%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
1,310L
1,750L
Shto në shportë
25%
PËR ÇDO TIP LEKURE
890L
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave