Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Më të vlerësuarat
Njihuni me produktet tona më të vlerësuara të makeup-it, kujdesit për lëkurën dhe produkteve të tjera të bukurisë. Këto janë të preferuarat e klientëve: Gjalpi i Trupit, larësat, locionet e trupit dhe më shumë të gjitha në një vend. Nëse e doni, bërtisni këtu, pasi bota meriton ta dijë. Jepni vlerësimet dhe përshtypjet tuaja për gjithçka, nga kremi ynë ikonik i natës me Vitaminë E te sapunët tuaj të preferuar (po ju kujtojmë Fuji Green Tea ™ Exfoliating Soap), Gjalpin e Trupit (përshëndetje hidratim) dhe scrub-et e trupit për të cilat betoheni. Gjetët diçka? Gjeni se çfarë thonë kritikët dhe përdoruesit e bukurisë për produktet tona këtu.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
50%
Aromë agrumesh
150L
300L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
2,872L
3,590L
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
50%
Aromë agrumesh
150L
300L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
2,872L
3,590L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave