Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Esencialet e Udhëtimit
Lereni mënjanë rrëmujën e aeroportit dhe mendoni për pushimet në shtëpi dhe arratisjet e verës! Linja jonë e domosdoshme e udhëtimit dhe mini-t e udhëtimit janë mjaft të vogla për t’u marrë në çdo aventurë të madhe. Gjeni gjithçka që ju nevojitet nga hidratuesit me madhësi udhëtimi, mistet freskuese të fytyrës, kujdesi për lëkurën me SPF (ne e duam Skin Defense Multi-Protection Light Essence SPF 50 PA +++), gjalpëra trupi ushqyes te gjërat e domosdoshme për kujdesin e duarve. Këto madhësi të dobishme të udhëtimit janë të gjitha që ju nevojiten për një verë të përsosur!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
43%
Për lëkurë të thatë
990L
1,750L
Shto në shportë
25%
Të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të pastër dhe të freskët
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
48 orë hidratim
760L - 2,250L
950L - 2,250L
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
1,400L
1,750L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
Vegan
1,112L
1,390L
Shto në shportë
Total: 42
Faqe:
Të rekomanduara
25%
Për lëkurë të pastër dhe të freskët
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të ndjeshme
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
760L
950L
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë mikse
640L
800L
Shto në shportë
20%
For sensitive skin
760L
950L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave