Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Vegane
Fakt argëtues: rreth gjysma e produkteve tona në The Body Shop janë vegane. E përsosur nëse kohët e fundit keni bërë ndërrimin në vegan, ose nëse keni qenë duke jetuar me bazë bimore për një kohë. Përqafoni mënyrën e të jetuarit me linjën tonë të produkteve vegane. Ne kemi kujdes për lëkurën vegan, krem hidratues vegan, kujdes flokësh vegan, makeup-e vegane - përfshirë fondatintën vegane dhe - dhe produktet tona ikonike të kujdesit për trupin. Të jesh vegan nuk do të thotë që duhet të humbasësh. Blini VIP-at tanë veganë, siç janë Drops of Youth ™ Sleeping Bouncy Mask dhe Vaji Tea Tree.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Për flokë me zbokth
1,190L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
950L
Shto në shportë
Për flokë me zbokth
1,650L
Shto në shportë
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
1,290L
Shto në shportë
Vegan
0L - 2,290L
Shto në shportë
Vegan
1,650L
Shto në shportë
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
1,350L
Shto në shportë
Për lëkurë mikse
950L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PASTRUES |VEGAN
2,090L
Shto në shportë
1,750L
Shto në shportë
Për flokë me zbokth
450L
Shto në shportë
Total: 16
Faqe:
Të rekomanduara
Për flokë me zbokth
1,190L
Shto në shportë
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
1,290L
Shto në shportë
Vegan
0L - 2,290L
Shto në shportë
Vegan
1,650L
Shto në shportë
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
1,350L
Shto në shportë
Për lëkurë mikse
950L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PASTRUES |VEGAN
2,090L
Shto në shportë
For sensitive skin
950L
Shto në shportë
ZVOGËLON DUKSHËM NJOLLAT BRENDA NATËS | PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA
1,350L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave