Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Blini produkte për Banjën & Trupin
Trupi ynë i palodhur gjithmonë meriton pak kujdes dhe një zhytje luksoze. Produktet tona të trupit i duan gjinjtë, tulet, dhe çdo pjesë tuajën në të njëjtën masë. Kështu që shijoni një zhytje pa ndjesinë e fajit në larësat dhe scrub-et tona gjallëruese të trupit, dhe Gjalpërat Legjendarë të Trupit - Gjalpi i Trupit me Mango ishte origjinali dhe ka një vend të veçantë në zemrat tona. Keni kohë për një seancë më të gjatë të kujdesit për trupin? Vazhdoni me trajtimet spa në shtëpi me koleksionin tonë ultra-indulgjent Spa of the World ose ndjehuni mire me disa trajtime në vaskë - ne e duam Jogurtin tonë të Trupit me Qumësht Bajameje, që ta lë lëkurën të butë dhe të qetësuar. Në vend të petaleve të freskëta të trëndafilave në banjën tuaj - pak rrëmujë, për të qenë i sinqertë - ka gjithmonë një gamë të kujdesit për trupin me Trëndafil Britanik për t'ju lënë të vini erë si një tufë lulesh. Lëkura juaj do ta përthithë menjëherë dhe trupi juaj do të thotë, ahhh, faleminderit.
Filtro
Kategoria
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
25%
Të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë pa jetë
600L
800L
Shto në shportë
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,320L
1,650L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të pastër dhe të freskët
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
240L
300L
Shto në shportë
20%
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
640L - 2,150L
800L - 2,150L
Shto në shportë
Total: 173
Të rekomanduara
25%
Për lëkurë të pastër dhe të freskët
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
50%
Aromë agrumesh
150L
300L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
25%
Për të gjitha llojet e lëkurës
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të ndjeshme
300L - 950L
400L - 950L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Vegan
480L
600L
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
320L
400L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave