Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Gjalp për Trupin
Linja e re e Gjalpit për Trupin është këtu! Ne i duam gjalpet, flasim për Gjalpet e Trupit, perfekt për ditët kur lëkura juaj ndihet e thatë dhe ka nevojë për pak përkujdesje. Këtu hyn në lojë linja e Gjalpeve për Trupin nga The Body Shop - ju ndoshta keni dëgjuar për paketimet tona të çmuara. Të gjitha gjalpet tanë për trupin janë të pasuruar me gjalpë Shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë. Lëkura juaj do të ndihet e butë dhe e lëmuar. Linja jonë e re 200ml e Gjalpit për Trupin hidraton deri në 96 orë. Masazhoni një sasi të bollshme të gjalpit për trupin pas dushit ose larjes. Disa nga të preferuarit tanë? Gjalpi për Trupin me Mango, Gjalpi për Trupin me Qumështit Bajameje dhe Gjalpi për Trupin me Kërp.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
48 orë hidratim
760L - 2,250L
950L - 2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë shumë të thatë
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,160L
1,450L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
760L - 2,250L
950L - 2,250L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
760L - 2,250L
950L - 2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
1,800L
2,250L
Shto në shportë
Total: 16
Faqe:
Të rekomanduara
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
48 orë hidratim
760L - 2,250L
950L - 2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë shumë të thatë
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,160L
1,450L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
760L - 2,250L
950L - 2,250L
Shto në shportë
20%
760L - 2,990L
950L - 2,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
760L - 2,250L
950L - 2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
760L - 2,250L
950L - 2,250L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave