Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Edicion special
Jepini trupit pak dashuri vere me edicionet tona të veçanta me tekstura të reja emocionuese. Aromat tona freskuese të verës nuk do të jenë këtu për shumë kohë, prandaj kapni këta heronj ekskluzivë të bukurisë ndërkohë që mundeni. Linja jonë me mjedër të freskët, edicion i limituar përmban gjalpin tonë të ri Whipped Body Butter dhe Scrub-in e Trupit, që e lenë lëkurën e etur të ndjehet e freskuar. Vërtet me lëng, është e bërë me vajin e farës së mjedrës dhe ekstraktin e frutave, dhe ka aromë ashtu si një kuti me mjedra të freskëta. Jogurti ynë I Trupit Cool Daisy, Xhel Dushi dhe Misti Hidratues i Trupit ka një aromë të freskët lulesh, të përsosur për verën. E pasuruar me ekstrakt të margaritës, ju lë të vini erë si një fushë me lule dhe hidraton lëkurën e verës.
Filtro
Product Type
Category Type
Free From
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
760L
950L
Shto në shportë
20%
25 PRODUKTE
15,120L
18,900L
Shto në shportë
20%
24 PRODUKTE
6,320L
7,900L
Shto në shportë
24%
340L
450L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
760L
950L
Shto në shportë
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
40%
1,310L
2,190L
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
Shkëlqim
4,312L
5,390L
Shto në shportë
40%
450L
750L
Shto në shportë
40%
450L
750L
Shto në shportë
Total: 12
Të rekomanduara
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
760L
950L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
760L
950L
Shto në shportë
24%
340L
450L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
760L
950L
Shto në shportë
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
40%
1,310L
2,190L
Shto në shportë
20%
Shkëlqim
4,312L
5,390L
Shto në shportë
40%
450L
750L
Shto në shportë
40%
450L
750L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave