Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Bli Kujdes për Fytyrën
Fytyra juaj është e juaja për ta dashur gjithë jetën, kështu që pse të mos e trajtoni atë me produktet tona më të mira për kujdesin e lëkurës? Siç mund ta dini, ne përdorim përbërës të frymëzuar nga natyra në produktet tona të fytyrës. Merrni në duart tuaja gamën tonë të hidratuesve, tonerave, pastruesve dhe eksfoliuesve të lëkurës dhe krijoni një rutinë të kujdesit të lëkurës në mëngjes dhe në mbrëmje për t'ju ndihmuar të arrini lëkurë më të lumtur, me pamje më të shëndetshme.Po përballeni me lëkurë të thatë, lëkurë të ndjeshme ose lëkurë të prirur për të ‘pasur një moment’? Linjat tona mbulojnë kujdesin për fytyrën për të gjitha llojet e lëkurës, kështu që ju mund ta përshtatni rutinën tuaj për të ndihmuar me reduktimin e yndyrës, ushqimin dhe rigjallërimin e lëkurës ose shënjestrimin e akneve. Keni nevojë për ndihmë për të filluar? Drejtohuni tek disa nga produktet tona më të pëlqyera për fytyrën - provoni bb kremin tonë të freskët Fresh Nude BB Cream, forconi shkëlqimin me Hidratuesin tonë për Rritjen e Shkëlqimit me Vitaminë C ose zgjohuni me lëkurë më të butë, të freskët dhe me pamje të shëndetshme me Maskën e Gjumit Drops of Youth™ Bouncy Sleeping Mask.
Filtro
Kategoria
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për lëkurë të dehidratuar
1,672L - 2,690L
2,090L - 2,690L
Shto në shportë
71%
Për lëkurë që duket më e freskët
990L - 4,090L
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
20%
2,312L
2,890L
Shto në shportë
43%
Për lëkurë të thatë
990L
1,750L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
600L - 1,650L
750L - 1,650L
Shto në shportë
30%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
665L - 2,690L
950L - 2,690L
Shto në shportë
71%
Për lëkurë të dehidratuar
990L
3,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
600L - 1,190L
750L - 1,190L
Shto në shportë
50%
Për lëkurë më të butë
375L
750L
Shto në shportë
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,510L
1,890L
Shto në shportë
20%
Vegane
2,392L
2,990L
Shto në shportë
54%
Për lëkurë pa jetë
990L
2,150L
Shto në shportë
Total: 168
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë akneike
1,080L
1,350L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
760L
950L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
1,352L
1,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
2,152L
2,690L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë mikse
640L
800L
Shto në shportë
20%
1,912L
2,390L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
For sensitive skin
760L
950L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave