Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Produkte për Lëkurë Mikse
Besoni apo jo, lëkura mikse mund të jetë më e vështira për tu kujdesur. Prandaj, ne e bëmë misionin tonë që t'ju rikthejmë në ekuilibër me hidratuesit tanë për lëkurën e kombinuar. Përshëndetni shpëtimtarët tuaj të kujdesit për lëkurën, nga Maska jonë e Balancimit me Alga deri te Toneri Balancues me Vaj Algash. Produktet tona për lëkurë mikse janë formuluar për të pastruar butësisht papastërtitë dhe për ta lënë lëkurën tuaj të freskët. Nuk jeni i sigurt nëse kjo është e duhura për ju? Lexoni udhëzuesin tonë të Lëkurës Mikse për të mësuar se çfarë është, si ta identifikoni dhe si të kujdeseni për të.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,510L
1,890L
Shto në shportë
20%
Vegane
2,392L
2,990L
Shto në shportë
20%
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
1,320L
1,650L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
1,352L
1,690L
Shto në shportë
nan%
Vegan
0L - 2,290L
0L - 2,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
2,472L
3,090L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
3,032L
3,790L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
Total: 20
Faqe:
Të rekomanduara
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
nan%
Vegan
0L - 2,290L
0L - 2,290L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
2,472L
3,090L
Shto në shportë
20%
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
Balancues dhe matifikues
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
1,432L
1,790L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave