Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Locione & Hidratues Trupi
Jeni të fiksuar pas asaj ndjesie të butë të lëkurës? Linja jonë e hidratuesve të butë dhe të mëndafshtë të trupit janë formuluar që të përthithen në lëkurë për ta lënë lëkurën tuaj të ndjehet më e shëndetshme. Nuk janë të yndyrshëm ose ngjitës. Thuajini lamtumirë gjunjëve të thatë dhe bërrylave. Hidratuesit tonë të trupit vijnë në të gjitha format dhe madhësitë. Kemi locione trupi, xhel trupi, jogurt trupi, gjalpë trupi dhe më shumë. Provoni Locionin tonë të pasur dhe sensual të Trupit me Myshk të Zi për një përzierje të myshkut dhe erëzave. Duhet të qetësohesh? Provoni Qumështin tonë Ushqyes të Trupit me Kokos të pasuruar me vaj organik kokosi të Komunitetit të Tregëtisë së Lirë. Dhe pë aromën e njohur, të The Body Shop, provoni Jogurtin tonë të Trupit me Luleshtrydhe që fal aq shumë kënaqësi.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
AROME FLORALE
2,350L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Vegan
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Aromë Orientale
1,750L
Shto në shportë
AROME FLORALE
2,350L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
3,390L
Shto në shportë
PËR ÇDO TIP LEKURE
3,390L
Shto në shportë
Total: 21
Faqe:
Të rekomanduara
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Aromë Orientale
1,750L
Shto në shportë
1,750L - 2,150L
Shto në shportë
1,750L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
2,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave