Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Larës Duarsh
Ne të gjithë e dimë se është e rëndësishme të mbajmë duart e pastra, por shpesh sapuni dhe larësi i duarve mund ti lënë duart tona të ndjehen të thata. Ndërsa duart e dehidratuara janë larg ideales, ne krijuam një sërë larësish duarsh dhe sapunësh për të mbajtur duart e thata të lumtura. Mbani duart të ndjehen të pastra dhe të shëndetshme me Larësin tonë të Duarve Anti-bakterial me Limon. Dhe për kur jeni në lëvizje, kemi disa mrekulli të vogla si Xheli Larës i Duarve me Mango.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
30%
Aromë druri
595L
850L
Shto në shportë
30%
595L
850L
Shto në shportë
50%
Aromë frutash
200L
400L
Shto në shportë
30%
Larës pastrues duarsh intensiv
830L
1,190L
Shto në shportë
50%
Aromë fiksuese
200L
400L
Shto në shportë
30%
1,150L
1,650L
Shto në shportë
30%
595L
850L
Shto në shportë
30%
Aromë frutash
595L
850L
Shto në shportë
nan%
Ndihmon në pastrimin e baktereve
0L - 990L
0L - 990L
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
30%
Për lëkurë të thatë
900L
1,290L
Shto në shportë
30%
Aromë druri
595L
850L
Shto në shportë
30%
595L
850L
Shto në shportë
50%
Aromë frutash
200L
400L
Shto në shportë
30%
Larës pastrues duarsh intensiv
830L
1,190L
Shto në shportë
50%
Aromë fiksuese
200L
400L
Shto në shportë
30%
1,150L
1,650L
Shto në shportë
30%
595L
850L
Shto në shportë
nan%
Ndihmon në pastrimin e baktereve
0L - 990L
0L - 990L
Shto në shportë
30%
Aromë frutash
595L
850L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave