Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Blini për kujdesin perfekt për flokët tuaja
Ngrini duart lart nëse do donit një ditë të mirë flokësh çdo ditë! Edhe Ne kështu menduam. Flokët tona kanë një ndikim të madh në humorin tonë, kështu që ne kemi marrë frymëzim nga natyra për t'ju sjellë shampo, balsam, maska dhe serume vërtet efektive që do të përballojnë çdo dramë që kalojnë flokët tuaja. Ne e kuptojmë - keni mjaft për të bërë çdo ditë pa u lodhur me flokët tuaj. Kjo është arsyeja pse ne kemi bërë linja për kujdesin e flokëve për çdo lloj floku, kështu që ju mund të zgjidhni linjën e duhur për ju dhe të vendoseni në një rutinë të thjeshtë dhe efektive. Këshilla të shpejta për të gjetur linjën tuaj perfekte të kujdesit për flokët: Banania është produkti ynë vërtet ushqyes për flokë të thatë. Rutina e kujdesit për flokët me Ginger është për skalpet e thatë (Shampoja me xhenxhefil është një nga produktet tona më të shitura, ndonjëherë) dhe Fuji Green Tea ™ ndihmon në pastrimin dhe rifreskimin e skalpit. Mbetet vetëm të hidhni pas flokët sikur thjesht nuk ju intereson.
Filtro
Kategoria
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për flokë të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
952L - 1,650L
1,190L - 1,650L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
PER FLOKET DHE TRUPIN
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
870L
1,090L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
2,632L
3,290L
Shto në shportë
20%
PËR KAÇURRELA
1,432L
1,790L
Shto në shportë
20%
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
952L
1,190L
Shto në shportë
Total: 34
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për flokë normale në të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për flokë të thatë
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
360L - 1,650L
450L - 1,650L
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
1,752L
2,190L
Shto në shportë
20%
360L - 1,190L
450L - 1,190L
Shto në shportë
20%
Për flokë të trashë
872L
1,090L
Shto në shportë
20%
920L
1,150L
Shto në shportë
40%
990L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e flokëve
560L
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave