Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Linja Sezonale për Kujdesin e Trupit
Kur lëkura juaj ndihet e lëmuar dhe e hidratuar, a nuk është kjo gjëja më e mira? Linja jonë e domosdoshme e kujdesit të trupit e mbulon lëkurën tuaj nga sezoni në sezon. Për ato momente shumë të nevojshme për kujdes dhe dashuri shtesë, ne e duam Gjalpin tonë të Trupit Kindness & Pears. Ne e quajmë atë ‘gjalpë’ e trupit për ndjesinë luksoze dhe hidratuese. Është pasuruar me gjalpë Shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana. Nëse jeni në kërkim të një kremi festiv dhe hidratues të duarve, kremi ynë Joy & Jasmine është i duhuri për ju. Për buzët e gatshme që të ushqehen me butësi dhe dashuri? Lehtë! Balsami ynë i buzëve Love & Plums do t'ju ndihmojë të keni buzët e përsosura këtë fundvit.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
760L
950L
Shto në shportë
60%
300L
750L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
1,400L
1,750L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
Total: 26
Faqe:
Të rekomanduara
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
60%
300L
750L
Shto në shportë
20%
680L
850L
Shto në shportë
20%
1,270L
1,590L
Shto në shportë
30%
595L
850L
Shto në shportë
20%
600L
750L
Shto në shportë
20%
600L
750L
Shto në shportë
20%
2,152L
2,690L
Shto në shportë
30%
595L
850L
Shto në shportë
40%
450L
750L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave