Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Advent Calendars 2023
Nëse po i bën një dhuratë vetes, apo dikujt tjetër, asgje nuk thotë "Gëzuar Festat" këtë vit, më mirë se Advent Calendars nga The Body Shop. Kalendarët ikonikë vijnë në 3 formate të ndryshme dhe premtojnë surpriza pafund brënda kutive të vogla që ka brënda secili format.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
25 PRODUKTE
12,900L
Shto në shportë
25 PRODUKTE
18,900L
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
25 PRODUKTE
12,900L
Shto në shportë
25 PRODUKTE
12,900L
Shto në shportë
25 PRODUKTE
18,900L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave