Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Bli Sipas Linjës
Jo se do ju duhet të zgjidhni, por ndonjëherë kur gjeni një gjë të mirë dëshironi ta mbani atë ndjenjë gjallë. Kjo bëhet lehtësisht me linjët tona të frymëzuara natyrshëm. Secili kampion një përbërës të fuqishëm - një forcë e vërtetë e natyrës. Merrni hidratim të thellë me gamën më të shitur të kujdesit për trupin me Kërp, të pasuruar me vajin e farës së kërpit nga Franca dhe të dizajnuar për të hidratuar lëkurën e etur nga koka tek këmbët. Po mendoni për kujdesin për flokët? Provoni prekjen qetësuese të skalpit me gamën tonë me Xhenxhefil për shampon dhe Balsamin e fundit për skalpet e thata. Sa i përket lëkurës suaj, linja jonë Drops of Youth është e fokusuar tek lëkura më e freskët, me pamje më të shëndetshme, të pasuruar me qeliza burimore bimore, ndërsa linja e Vitaminës E është ikonike, pasi ofron hidratim të thjeshtë, për të gjitha llojet e lëkurës. Zgjidh ekipin tënd dhe zbut, pastro dhe eksfolio. Çdokush është i mirëpritur.
Filtro
Kategoria
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Për flokë me zbokth
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
800L - 2,150L
Shto në shportë
2,250L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
950L
Shto në shportë
Për flokë normale në të thatë
450L - 1,650L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
750L - 1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
800L
Shto në shportë
Për flokë të thatë
1,190L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për lëkurë shumë të thatë
800L - 2,150L
Shto në shportë
Total: 240
Të rekomanduara
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
950L
Shto në shportë
Për lëkurë të pastër dhe të freskët
950L
Shto në shportë
Aromë agrumesh
300L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
2,250L - 2,990L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
1,690L
Shto në shportë
Përfundim mat
1,090L
Shto në shportë
Vegan
600L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
2,690L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave