Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Scrub Trupi & Dushi
Ohh, ne e duam një scrub të mirë. Për ato ditë kur ju jeni duke kërkuar për një scrub luksoz eksfoliues, trupi, ne kemi të duhurin. Njihuni me një gamë të gjerë scrub-esh që shkrijnë në trupin tuaj. Scrub-e trupi dhe eksfoliues trupi, për t'i përdorur me aksesorët tanë të trupit, të dushit dhe banjës. Të gjithë scrub-et tona për trupin janë të pasuruar me përbërës nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë, si Scrub-i i Trupit Shea dhe Scrub-i Spa of the World™ African Ximenia, të dy të pasuruar me gjalp shea nga Gana. Po këmbët e lodhura? Provoni Scrub-in e Trupit Eksfoliues Kremoz me Kokos për të sjellë këmbët tuaja në formë.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
25%
Për lëkurë pa jetë
600L
800L
Shto në shportë
20%
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
640L - 2,150L
800L - 2,150L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë shumë të thatë
600L
800L
Shto në shportë
25%
2,580L
3,450L
Shto në shportë
25%
2,760L
3,690L
Shto në shportë
20%
ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
1,720L
2,150L
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
25%
Për lëkurë pa jetë
600L
800L
Shto në shportë
20%
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
640L - 2,150L
800L - 2,150L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
25%
Për lëkurë shumë të thatë
600L
800L
Shto në shportë
25%
2,580L
3,450L
Shto në shportë
20%
ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË
1,720L
2,150L
Shto në shportë
25%
2,760L
3,690L
Shto në shportë
20%
1,720L
2,150L
Shto në shportë
20%
1,720L
2,150L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave