Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Edelweiss
Një specialiste e qëndrueshmërisë, Edelweiss është një lule e vogël me gjithë fuqinë për të mbijetuar dhe për të lulëzuar në shpatet e maleve. Kjo mrekulli magjike mbron veten nga kushtet e vështira mjedisore duke prodhuar antioksidantin e vet, acidin leontopodik. Kjo është arsyeja pse ne e bëmë këtë bimë të vogël të fuqishme përbërësin kryesor të kujdesit tonë të lëkurës Edelweiss. Të pasuruara me ekstrakt edelweiss, formulat tona brilante ndihmojnë në ruajtjen e barrierës natyrale të lagështisë së lëkurës dhe ju çojne drejt një lëkure të fortë, me pamje më të freskët.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
3,352L
4,190L
Shto në shportë
20%
2,472L
3,090L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË DHE MË TË SHËNDETSHME
2,360L
2,950L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
3,032L
3,790L
Shto në shportë
20%
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
6,312L
7,890L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
2,312L
2,890L
Shto në shportë
20%
2,232L
2,790L
Shto në shportë
20%
1,432L
1,790L
Shto në shportë
Total: 12
Të rekomanduara
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
3,352L
4,190L
Shto në shportë
20%
2,472L
3,090L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
3,032L
3,790L
Shto në shportë
20%
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
20%
6,312L
7,890L
Shto në shportë
20%
2,232L
2,790L
Shto në shportë
20%
560L
700L
Shto në shportë
20%
1,432L
1,790L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave