Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Dhurata për Bajram
Trajtoni miqtë, familjen dhe të dashurit tuaj me dhurata që ndihmojnë të tjerët. Koleksioni ynë i ri i dhuratave të Bajramit ndihmon në mbështetjen e partnerëve tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në mbarë botën, të cilët ndihmuan në krijimin e tyre. Rifreskojini shqisat tuaja me Eau de Toilette, Eau de Parfume dhe Mistet për Flokët dhe Trupin. Një dhuratë e përsosur na pret me përzgjedhjen tonë të ideve të dhuratave për Bajramin.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
SET PER KUJDESIN E TRUPIT
5,912L
7,390L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
1,832L
2,290L
Shto në shportë
30%
2,370L
3,390L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË DHE MË TË SHËNDETSHME
2,360L
2,950L
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
3,192L
3,990L
Shto në shportë
20%
SET PËR DHURATË
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
PERSONALIZO DHURATEN
280L
350L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER TRUPIN
3,272L
4,090L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
3,592L
4,490L
Shto në shportë
Total: 18
Faqe:
Të rekomanduara
20%
1,110L
1,390L
Shto në shportë
20%
SET PER KUJDESIN E TRUPIT
5,912L
7,390L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
30%
2,370L
3,390L
Shto në shportë
20%
SET PËR DHURATË
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,912L
4,890L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
3,912L
4,890L
Shto në shportë
30%
2,370L
3,390L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave