Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Full Flowers
Frymëzuar nga aroma e pasur, florale dhe e plotë e lules, ky koleksion është krijuar nga përzierja e notave të petaleve të buta, gjetheve jeshile, kërcelleve të drurit, frutave me lëng dhe rrëshirës së ëmbël. Me kalimin e ditës, do të vini re që këto aroma unike evoluojnë, duke zbuluar me delikatesë secilën nga veçoritë e tyre, një nga një. Eksploroni koleksionin dhe përqafoni të gjitha aromat e reja.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
AROMA E IRISIT
4,390L
Shto në shportë
AROMË PORTOKALLI
4,390L
Shto në shportë
AROMA E TRËNDAFILIT
4,390L
Shto në shportë
AROMA E YLANG YLANG
4,390L
Shto në shportë
AROMË MAGNOLIA
4,390L
Shto në shportë
Total: 5
Të rekomanduara
AROMA E IRISIT
4,390L
Shto në shportë
AROMË PORTOKALLI
4,390L
Shto në shportë
AROMA E TRËNDAFILIT
4,390L
Shto në shportë
AROMA E YLANG YLANG
4,390L
Shto në shportë
AROMË MAGNOLIA
4,390L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave