Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Yogurt Për Trupin
Fillo numëro, dhe në pak sekonda, Yogurt-i ynë për trupin do ta bëjë lëkurën tënde të duket e shëndetshme dhe e hidratuar. Këto Yogurte janë të gjitha vegane, të lehta, jo të yndyrshme, që përthithen shpejt dhe kanë një teksturë xhel-krem të butë. Përhapini në lëkurë të lagur dhe shijoni hidratim për 48 orë. Të prodhuara me të paktën 92% përbërës me origjinë natyrale, vijnë në plot aroma të frymëzuara nga natyra, nga qumështi i bajames dhe mango deri tek luleshtrydhet.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
1,320L
1,650L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë normale në të thatë
1,320L
1,650L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave