Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Dhurata për Shën Valentin
Dashuria është gjithëpërfshirëse dhe ne dëshirojmë ta festojmë atë në të gjitha format e saj. Nëse po dhuroni për të dashurën tuaj, një mik apo mikeshë, veten tuaj apo këdo tjetër, ne kemi dhurata të mrekullueshme për Ditën e Shen Valentinit që do t’i bëjnë ata të ndihen shumë mirë. Nga aromat e shumëllojshme, te setet e mahnitshme për kujdesin e lëkurës dhe produkte të mrekullueshme për kujdesin e trupit, i kemi të gjitha për të gjithë preferencat.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Më të shiturat
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
24 PRODUKTE
7,900L
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
1,850L
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPI
4,890L
Shto në shportë
SET DHURATA PËR KUJDESIN PËR TRUPIN
3,290L
Shto në shportë
25 PRODUKTE
12,900L
Shto në shportë
Set dhurate
4,690L
Shto në shportë
1,350L
Shto në shportë
800L
Shto në shportë
25 PRODUKTE
18,900L
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPI
3,290L
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPI
2,550L
Shto në shportë
1,690L
Shto në shportë
Total: 64
Faqe:
Të rekomanduara
Set dhurate
4,690L
Shto në shportë
800L
Shto në shportë
1,290L
Shto në shportë
Set dhurate per kujdesin e lekures
4,890L
Shto në shportë
4,890L
Shto në shportë
4,390L
Shto në shportë
2,190L
Shto në shportë
1,290L
Shto në shportë
1,000L
Shto në shportë
4,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave