The Body Shop Albania

Argan Hand Balm

Argan Hand Balm

0/5
0 Mendime

Ndihmoni t’i mbani pëllëmbët e thata dhe gishtërinjtë të ndjehen më të butë, më të lëmuar dhe të mbrojtur nga thatësia me balsamin tonë intensivisht të pasur të duarve Argan.

I bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj argani dhe gjalpë shea të punuar me dorë në Komunitet Fair Trade nga Gana, balsami ynë vegan i duarve u jep thonjve dhe kutikulave pak TLC dhe ushqen lëkurën e thatë deri në shumë të thatë me lagështi 96 orë.

Formula jonë është jo e yndyrshme, jo ngjitëse dhe që përthithet shpejt. Ai gjithashtu ka erë arrash dhe vjen në një tub me madhësi udhëtimi, kështu që është e lehtë t’i mbani putrat tuaja të qetësohen dhe të hidratohen intensivisht në lëvizje.

Thjesht shtrydhni një sasi pasi të keni larë ose dezinfektuar duart. Jepini duarve kujdesin që meritojnë gjatë gjithë kohës.

  • Balsam duarsh
  • E përkryer për lëkurë të thatë në shumë të thatë
  • Ushqeni duart me lagështi 96 orë
  • Formulë që përthithet shpejt, shumë e pasur
  • Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Argan Hand Balm

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Triethyl Citrate, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Limonene, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Argan Hand Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.