The Body Shop Albania

Creamy & Dreamy Coconut Mini Gift

Creamy & Dreamy Coconut Mini Gift

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës shumë të thatë dashurinë që meriton me setin tonë të dhuratave të Krishtlindjeve Mini me kokos.

Sillni ato flluska! Filloni duke shkumëzuar dhe pastruar butësisht lëkurën me kremin tonë dushi me aromë kokosi.

Më pas, thajeni trupin me peshqir dhe lyeni me një copë të Gjalpit tonë ushqyes të trupit. Teksturë kremoze, është vegan dhe i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin organik të arrës së kokosit të virgjër nga Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa. E lë atë trup të bukur të ndjehet më i butë dhe më i lëmuar me hidratim 96 orë.

Përfundoni me kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini duart me njëra-tjetrën sa herë që kanë nevoj.

Fusni këtë dhuratë për Krishtlindje në çorapen e tyre te Krishtlindjeve ose si një surprizë Secret Santa.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Krem Dushi 60ml
  • Gjalp Trupi 50ml
  • Krem Duarsh 30ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Creamy & Dreamy Coconut Mini Gift

My Review for Creamy & Dreamy Coconut Mini Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.