The Body Shop Albania

Hand Lemon Set

Ndihmoni në mbrojten e duarve

Vegan

Dhuratë festive

Hand Lemon Set

Ndihmoni në mbrojten e duarve

Vegan

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Ndihmoni të mbroni duart gjatë gjithë Krishtlindjes me setin tonë të dhuratave serioze të shijshme Lovely & Clean Hand Care.

Tregoni pak dashuri duarve me larjen tonë me Lemon. Hidhni një sasi, nxirrni shkumë dhe shijoni atë aromë agrume. Ndihmon në larjen e baktereve dhe papastërtive, duke i lënë duart të ndihen të pastërta.

Vazhdoni me një shiringë të locionit tonë mbrojtës për duar dhe trup. Hidraton lëkurën e larë shumë me lagështi 72 orë dhe ndihmon në mbrojtjen kundër efekteve të tharjes së agresorëve të jashtëm.

Dhe kur jeni jashtë e rrotull, futni në çantën tuaj dezinfektuesin tonë pastrues të duarve. E përkryer për kur nuk ka sapun dhe ujë në dorë.

I pasuruar me vaj esencial limoni natyral i njohur për vetitë e tij pastruese, kjo është një dhuratë e vogël super e zgjuar për Krishtlindje, surprizë e Babagjyshit ose mbushës çorape.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

 • Dezinfektues për pastrimin e duarve me limon 100 ml
 • Limon Purifying Hand Wash 250ml
 • Locion për duart dhe trupin me limon 200 ml
Clear

Si përdoret

 1. Pas dushit, hidhni në pëllëmbët tuaja një copë nga locioni ynë mbrojtës i duarve dhe trupit me limon.
 2. Masazhojeni butësisht në duart dhe trupin tuaj.
 3. Lëreni locion të shkrihet në lëkurën tuaj.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hand Lemon Set

 • LEMON CLEANSING ANTI-BACTERIAL HAND SANITISER

  Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Glycerin, Isopropyl Alcohol, Carbomer, Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxypropylcellulose, Aminomethyl Propanol, Citral, Linalool, Geraniol, Citrus Limon Peel Oil/Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Denatonium Benzoate.

 • LEMON PROTECTING HAND & BODY LOTION

  Aqua/Water/Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Carbomer, Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Linalool, Geraniol, Citrus Limon Peel Oil/Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5.

 • LEMON PURIFYING HAND WASH

  Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sodium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Limonene, Citric Acid, Sucrose, Citral, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzophenone-3, Disodium EDTA, Linalool, Citrus Limon Peel Oil/Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Hand Lemon Set

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.