The Body Shop Albania

Boost Happy Hand Cream

Boost Happy Hand Cream

0/5
0 Mendime

A mund të marrim një high-five për kremin tonë të dorës Boost Happy, që jep energji dhe entuziasëm?

Thjesht shtrydhni një sasi dhe fërkoni pëllëmbët dhe gjinjtë tuaj së bashku. Hidratuesi ynë shkrihet në lëkurë për t’i lënë duart, thonjtë dhe kutikulat të ndjehen të ushqyera me lagështi dhe të çlirohen nga thatësia. Ajo gjithashtu ka një aromë agrume, të këndshme dhe me diell që ju lë të ndiheni të ngritur dhe energjik dhe ju ndihmon të përdorni pak energji pozitive.

Ky krem ​​vegan i duarve është bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë të mandarinës dhe bergamotit 100% natyral dhe të biodegradueshëm* dhe vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia dhe gjalpë Shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana.

Ai vjen gjithashtu në një tub alumini të riciklueshëm**, kështu që ju i dërgoni planetit tuaj edhe disa nga ato atmosfera të mira.

Mbajeni këtë përforcues vibe me madhësi xhepi sa herë që keni nevojë të shpërndani (fjalë për fjalë) atë energji pozitive.

*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin. **Kapak plastik gjithashtu i riciklueshëm. Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Krem për duart
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lërini duart të ndjehen të ushqyera me lagështi
  • Aroma ju lë të ndiheni të ngritur dhe energjik
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegan
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Boost Happy Hand Cream

My Review for Boost Happy Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.