The Body Shop Albania

White Musk® Eau De Toilette

White Musk® Eau De Toilette

0/5
0 Mendime

White Musk është një aromë delikate me efekte të fuqishme. Është delikate, qetësuese dhe mrekullisht magjepsëse. Ujë Tualeti White Musk® ka nota lulesh, sensuale dhe të pastra që do t’ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten.

Kjo shishe e vogël e fuqishme përmban një përzierje të freskët të aromës sonë ikonike White Musk® – një simfoni e bukur aromash me nota të aldehideve të pastra, jasemini ngushëllues dhe myshkun tonë sensual dhe pa egërsi.

Ndonjëherë, bukuria e një arome ka të bëjë më shumë me atë se si ju bën të ndiheni. I fuqizuar, i ngritur, ndoshta edhe nostalgjik. Ujë Tualeti White Musk® është një aromë e qëndrueshme dhe ikonike që do t’ju bëjë të ndiheni të pandalshëm. Dhe nëse vërtet dëshironi ta mbani gjallë ëndrrën, përgatituni me më shumë gjëra të mira nga gama jonë White Musk®.

Eau de Toilette tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, në mënyrë që të mund ta mbështesni planetin tuaj sa herë që e aplikoni. Hiqeni pompën përpara se të ricikloni kapakun dhe shishen tuaj.

Mund të duket e thjeshtë, por përzgjedhja e aromës së duhur për ju mund të jetë pak e ndërlikuar. Pra, nëse keni nevojë për një ndihmë, lexoni këshillat tona për të gjetur aromën tuaj të njohur.

  • Ujë tualeti
  • Aromë e freskët, me lule dhe ikonike
  • Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegane
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

  1. Spërkatni me aq bujari sa dëshironi në qafën tuaj dhe pikat e pulsit.
  2. Dëshironi që kjo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoje me locionin tonë të trupit White Musk®, Xhelin e Dushit White Musk® ose edhe deodorantin tonë White Musk®.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Eau De Toilette

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol,Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Denatonium Benzoate, Coumarin, Isoeugenol.

My Review for White Musk® Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.