The Body Shop Albania

Wild Pine Hand Cream

Wild Pine Hand Cream

0/5
0 Mendime

Ndihmoni t’i mbroni duart tuaja nga ai ajri i thatë i dimrit me balsamin tonë për duar me pishë të egër. Hidratoni për 96 orë me këtë balsam ushqyes, i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esenciale të pishës. Duart tuaja do të mbeten me aromën ngritëse dhe qartësuese të pishës, nenexhikut dhe drurit të sandalit kur e masazhoni në gishtat, thonjtë dhe kutikulat tuaja.

I preferuari juaj për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë, është pasuruar me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana, ku tregtia jonë ka ndihmuar në sigurimin e pavarësisë për mbi 600 gra që nga viti 1994.

  • Balsam duarsh
  • Për lëkurë të thatë në shumë të thatë
  • Formulë jo e yndyrshme, që përthithet shpejt
  • I bën duart më të buta dhe më të lëmuara
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Bërë me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Pine Hand Cream

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Triethyl Citrate, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Coumarin, Pinus Sylvestris Bud Extract, Limonene, Cinnamal, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1, CI 14700/Red 4.

My Review for Wild Pine Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.