The Body Shop Albania

Aloe – Krem Nate Qetësues

Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme

Për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Aloe – Krem Nate Qetësues

Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme

Për lëkurë të ndjeshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Kremi ynë Delikat Qetësues i Natës me Aloe është miku i ngushtë i lëkurës të ndjeshme, veçanërisht në kohë të vështirë. Lëkura mund të jetë paksa e stresuar, e thatë ose e ashpër. Dhe nëse është kështu, atëherë është koha të kthehemi te gjërat bazike. Kremi i natës me Aloe i The Body Shop është vendi I duhur për të filluar. I pasuruar me Aloe Të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, formula jonë ndihmon në qetësimin dhe hidratimin brenda natës.
Po pse lëkura juaj ndihet e ndjeshme? Mund të jenë gjenetika, hormonet, stresi ose elementët e natyrës – të gjitha përkqësohen me kujdesin e gabuar të lëkurës. Kjo është arsyeja pse kremrat tanë më të mirë të natës për lëkurë të ndjeshme duhet të hidratojnë gjithmonë, jo të irritojnë. Ne kemi shumë këshilla dhe rekomandime për ju që të lexoni për kremrat dhe hidratuesit e natës të The Body Shop.

Kremi ynë Aloe Soothing Night është i butë për tu aplikuar, thjesht përhapeni në të gjithë fytyrën tuaj delikate përpara se koka juaj të godasë jastëkun dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër.

  • I butë dhe delikat për lëkurë të ndjeshme
  • Pasuruar me aloe vera Të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Formula Vegane ndihmon për të qetësuar lëkurën brenda natës

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Për miqtë tanë të ndjeshëm, qetësohuni së pari dhe pastrojeni me Larësin tonë Kremoz Qetësues me Aloe.
2. Vendosni pak nga Toneri jonë Qetësues me Aloe me një tampon pambuku mbi lëkurë.
3. Vendosni Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care për hidratim shtesë.
4. Tani për Kremin tonë të Natës Qetësues me Aloe: hidhni një sasi të vogël në majë të gishtave dhe përhapeni të gjithin. Ahh, kjo është më mire.
5. Gjumë të ëmbël.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aloe - Krem Nate Qetësues

Ujë, Glicerinë, Pentilen Glikol, Caprylic/Capric Triglyceride, Butilen Glikol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Cirtrate, Isononil Isononanoat, Vaj Elaeis Guineensis, Myristyl Myristate, Oktyldodekanol, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Squalane, Alkool Cetearyl, Alkool Cetyl, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Pantenol, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Bisabolol, Polilizine, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, PEG-30 Dipolihidroksistearat, Trideceth-6, Ekstrakt Tërshëre/ Avena Sativa, Klorur Natriumi, Acid Citrik.

My Review for Aloe - Krem Nate Qetësues

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.