The Body Shop Albania

Aloe – Maskë Qetësuese

Për lëkurë të thatë

Vegan

Maskë e biodegradueshme

Aloe – Maskë Qetësuese

Për lëkurë të thatë

Vegan

Maskë e biodegradueshme

0/5
0 Mendime

Qetësoni dhe hidratoni lëkurën e thatë dhe të ndjeshme në vetëm 15 minuta me maskën tonë vegan Sheet Mask Hidratuese dhe Qetësuese me Aloe. E pasuruar me ekstrakt kastraveci dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, kjo maskë lë lëkurën të ndjehet menjëherë më e butë, e hidratuar dhe më e qëndrushme.

  • Sheet mask hidratuese njëpërdorimshe
  • Formuluar për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme
  • Lëkura ndihet më e butë, e hidratuar dhe më e qëndrushme
  • Hidratim 24 orë
  • Lehtë për t’u përdorur për rezultate të menjëhershme
  • Pasuruar me ekstrakt kastraveci dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Testuar dermatologjikisht
  • Vegan
  • E biodegradueshme (duke mos përfshirë paketimin)

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Nxirrni maskën, shpaloseni dhe aplikojeni në fytyrë.
2. Fërkoni lëkurën dhe relaksohuni.
3. Pas 15 minutash, hiqni dhe masazhoni serumin e mbetur në lëkurën tuaj.
Përdorni 1-2 herë në javë. Për të kompletuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me Aloe, kombinoni me kremin tonë hidratues të ditës me Aloe ose kremin e natës me Aloe.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aloe - Maskë Qetësuese

Ujë, Glicerinë, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glukol Butileni, Propanediol, Polysorbate 20, Alkool Benzil, Acid Salicilik, Karbomer, Hidroksid Natriumi Eidylenediamine Disuccinate, Hidroksid Natriumi, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid Citrik, Ekstrakt Kastraveci/ Cucumis Sativus, Sorbat Kaliumi, Xanthan Gum.

My Review for Aloe - Maskë Qetësuese

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.