The Body Shop Albania

Aloe – Shkumues Larës & Qetësues

Për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Aloe – Shkumues Larës & Qetësues

Për lëkurë të ndjeshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Pastroni butësisht lëkurën tuaj me Larësin tonë freskues të Fytyrës me Aloe. Lëkura juaj do të mbetet e pastër, e freskët dhe e qetësuar. Larësi jonë shkumues siguron pastrim të përditshëm për lëkurën e ndjeshme.

  • Formuluar për lëkurë të ndjeshme
  • Aloe e pastër e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Campeche, Meksikë
  • Pa aromë, ngjyrë ose alkool të shtuar
  • Formuluar pa konservantë
  • Qetësoni dhe relaksoni lëkurën e ndjeshme me fuqinë e Aloe Vera.

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni butësisht në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore për lart.
2. Shpëlajeni me ujë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aloe - Shkumues Larës & Qetësues

Ujë, Pentilen Glikol, Sodium Cocoamphoacetate, Hydrolizat i Amidonit të Hidrogjenizuar, Glicerinë, Glukol Butilen, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Poligliceril-2 Kaprat, Polisorbat 20, Coco-Glucoside, Acid Levulinik, Acid p-Anisic, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Levulinate, Hidroksid Natriumi, Pluhur i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid Citrik.

My Review for Aloe - Shkumues Larës & Qetësues

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.