The Body Shop Albania

Hair & Body Mist Apricot & Agave

Aromë frutash

Hair & Body Mist Apricot & Agave

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Merrni një shpërthim freskues dhe emocionues të Mistit tone për Flokët dhe Trupin të frymëzuar nga superushqimet. I përsosur për kur keni nevojë për një rregullim të shpejtë, këto miste të lezetshme dhe të gjalla janë të frymëzuara nga përbërës nga e gjithë bota për të freskuar flokët dhe trupin tuaj, dhe ju jep ato ndjesi të mira kudo që të jeni, sido që të jeni. Zgjidhni Apricot & Agave për pak ëmbëlsi. Merrni një nga të gjitha aromat për ta mbajtur në sirtarin tuaj të tavolinës, çantën e dorës dhe çantën e palestrës. Provoni aromat e tjera dhe mbajeni një kudo.

  • Mist aromatik që merret me vete
  • Aromë e ëmbël, frutore kajsie me nota portokalli, bergamoti dhe agave
  • E përsosur për sprucim gjatë lëvizjes
Clear

Si përdoret

1. Zgjidhni aromën që ju nevojitet për tu ndjerë mirë.
2. Spruconi flokët dhe trupin tuaj për një freskim të menjëhershëm aromatik.
3. Futeni në çantën tuaj dhe riaplikoni sa herë të doni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hair & Body Mist Apricot & Agave

Alkool (69.9%), Ujë, Parfum/Fragrancë, Hexyl Cinnamal, t-Butil Alkool, Benzil Salicilat, Benzil Alkool, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Kumarin, Denatonium Benzoat, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol

My Review for Hair & Body Mist Apricot & Agave

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.