The Body Shop Albania

Arber – Eau de Toilette

Arber – Eau de Toilette

0/5
0 Mendime

Ky eau de toilette për meshkuj ka nota të larta agrumesh, një zemër koriandre dhe menteje, dhe një bazë druri, me dru sandali.

  • Aromë druri me një nuancë agrumesh
  • Eau de toilette
Clear

Si përdoret

Sprucojeni në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Arber - Eau de Toilette

Alkool Denat. (34.9%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, Linalool, Limonene, T-Butyl Alkool, Kumarin, Alfa-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Citral, Benzil Benzoat, Benzoat Denatonium.

My Review for Arber - Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.