The Body Shop Albania

Argan Dry Body Oil

Argan Dry Body Oil

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës një shkëlqim të vogël me vajin tonë Argan Dry Body. I pasuruar me vaj Argani nga Maroku dhe vaj ulliri të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia, do të ndihmojë që lëkura të ndihet e butë dhe të ketë erë të mrekullueshme.

Lëmohet me vajin tonë të thatë me aromë të ngrohtë dhe aromatike për të ndihmuar lëkurën të ndihet e ushqyer intensivisht me lagështi. E bërë nga më pak se dhjetë përbërës me origjinë natyrale, 98%, këtu nuk ka ndjesi yndyre – vetëm pak shkëlqim me pamje të shëndetshme. Çfarë nuk duhet dashuruar?

Ky vaj ushqyes trupi tani vjen në një shishe 100% të riciklueshme* dhe të riciklueshme, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India. Kjo do të thotë që ju mund të ndiheni mirë sa herë që e doni atë trup të bukur.

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Vaj ushqyes për trupin e thatë
  • E përkryer për lëkurën e thatë
  • E lë lëkurën të shkëlqejë me një shkëlqim të shëndetshëm • Ka erë krejtësisht arra
  • Bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Argan Dry Body Oil

Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Dicaprylyl Carbonate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Limonene, Citric Acid

My Review for Argan Dry Body Oil

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.