The Body Shop Albania

Aromë e thatë me Shegë & Mana të Kuqe

Aromë e thatë me Shegë & Mana të Kuqe

0/5
0 Mendime

Gëzoni një aromë freskuese në çdo kohë të ditës me aromat tona të thata të frymëzuara nga superushqimet. Provoni aromën energjike të shegës dhe manave.

  • Aromë e thatë, ideale gjatë lëvizjes
  • Aromë energjike e manave me nota shege, qershie dhe trëndafili
  • Përdoreni në çdo kohë të ditës
Clear

Si përdoret

Vendoseni në zonat e pulsit të qafës dhe kyçeve. Gjithmonë mbajeni me vete për freski në çdo kohë të ditës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aromë e thatë me Shegë & Mana të Kuqe

Octyldodecanol, Trietilhexanoin, Parfum / Aromë, Dyllë Mikrokristalinë Microcrystalline Wax, Vaj Recini Hidrogjenuar, Karbonat Dikaprilil, Laureth-3, Bis-Digliceril Poliaciladipat-2, Silicë / Copercara Cerifa, Salicilat Benzili, Acetat Tokoferili, Linalool, Vaj Recini/ Ricinus Communis, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Alumina, Tokoferol, Citral, Geraniol, Sulfat Bariumi, Citronellol, CI 6, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 15850 / Red 7 Lake.

My Review for Aromë e thatë me Shegë & Mana të Kuqe

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.