The Body Shop Albania

Shea Intense Repair Conditioner

Shea Intense Repair Conditioner

0/5
0 Mendime

Kënga e mjelmës në rutinën tuaj të flokëve me Shea, Balsami ynë Ushqyes me Gjalp Shea ndihmon që flokët tuaja të ndihen të ushqyera intensivisht – sikur të kenë pirë atë që i nevojitet për ti mbajtur ato të shëndetshme dhe të buta.
Edhe pse larja e flokëve rregullisht i mban ato të pastra, tharja dhe stilimi me nxehtësi që vijnë më pas mund ti dëmtojnë ato, veçanërisht nëse i përdorni këto mjete shumë shpesh. Pra, nëse flokët tuaj janë të thatë ose të dëmtuar nga stilimi i tepërt apo diçka tjetër, mos u shqetësoni – do ta lavdëroni Balsamin me Shea të The Body Shop pasi ta keni shtuar atë në rutinën tuaj në dush. Përdorni balsamin tuaj me shea pas shampos për të ndihmuar në kalimin e flokëve tuaj nga ndjesia e thatësisë në ndjenjën e pastrimit të butë,balsamimit dhe zbutjes, plus, më e rëndësishmja, më pak thatësi dhe elektrizim. Pa dyshim muzikë për veshët tuaj, flokët nuk ndihen të dehidratuar, por përkundrazi rimbushen me hidratim.
Kurioz për përfitimet e shea-s për flokët? Balsami ynë Shea është i butë dhe i pasuruar me gjalp shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, një përbërës i pëlqyer në breza. Ashtu si balsamet e tjerë të The Body Shop, ky shpëtimtar me gjalp shea është këtu për të sjellë disa copëza mençurie të frymëzuara nga natyra në banjën tuaj.

  • Ideal për flokë të thatë dhe të dëmtuar që kanë nevojë për dashuri
  • Flokët ndihen të ushqyer intensivisht dhe të hidratuar mjaft pas përdorimit
  • Pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana
  • Aromë e butë, teksturë e pasur, kremoze
Clear

Si përdoret

1. Përdorni së bashku me shampon Shea Butter Richly Replenishing Shampoo si pjesë e rutinës së larjes së flokëve.
2. Pasi të keni shpëlarë shampon, masazhoni balsamin tonë Shea në skajet e flokëve.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Për rezultate më të mira, 2-3 herë në javë shndërroni këtë dyshe në një treshe duke shtuar maskën tonë të flokëve Shea në flokë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Intense Repair Conditioner

Ujë, Alkool Cetearyl, Klorid Cetrimoniumi, Gjalp Shea / Butyrospermum Parkii, Lecitinë, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Pantenol, Fenoksietanol, Hydroxyethylcellulose, Propanediol, Parfum/Fragrancë, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Kumarin, Hidroksid Natriumi, Acid Citrik, Karamel, CI 19140 / Yellow 5.

My Review for Shea Intense Repair Conditioner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.