The Body Shop Albania

Banana Truly Nourishing Conditioner

Për flokë normale në të thatë

Ushqyes

Vegjetarian

Banana Truly Nourishing Conditioner

Për flokë normale në të thatë

Ushqyes

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Le ti përgjigjemi pyetjes tuaj me një pyetje tjetër: çfarë është e verdhë, e butë dhe bën mrekulli në flokë? Balsami ynë me banane, sigurisht!
Bananet janë për flokët, si uji për lulet. Vendosini së bashku dhe ju keni marrë vetë nivelin e fundit hidratues. Balsami ynë i flokëve me Banane ndihmon për të ushqyer flokët tuaj të çmuar nga rrënja në majë me të gjithë mirësinë e saj tropikale, kështu që ju mbetet shkëlqim dhe flokë me pamje të shëndetshme që ndihen të bukur dhe të butë.
Ky balsam me banane është i pasuruar me pure organike të bananes, e cila përmban të mira si kalium, proteina dhe aminoacide. Funksionon më mirë kur kombinohet me Shampon tonë Vërtet Ushqyese me Banane dhe maskën tonë për Vërtet Ushqyese me Banane. Ne na pëlqen t’i quajmë ata ekipi ynë i ëndrrave për flokët.
Për të zbutur edhe flokët më kokëfortë, ky balsam me banane për flokë të thatë është sfidues (mendojmë se do të lemë përshtypje të madhe). Balsami ka erë të ëmbël që ndihmon me butësinë dhe lehtësinë e krehjes dhe shkëlqimin me pamje të shëndetshme.

  • Zbut flokët normalë në të thatë
  • Ushqen flokët dhe i lënë të duken, ndihen dhe të vijnë erë so banane
  • Pasuruar me pure bananeje
  • Vegjetarian

Pure Organike Bananeje. Bananet janë zbutëse natyrale të lëkurës. Dhe ato vijnë aromë bananesh. Ne i kemi shtypur për të bërë purepër linjën tonë më frutore.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Flokët e butë fillojnë me flokë të pastër. Së pari, pastrojni me shampon tonë me të vërtetë ushqyeseme banane.
2. Shtrydhni një sasi të vogël të Balsamit për Flokë me Banane në duart tuaja dhe filloni të punoni duke e masazhuar atë në flokë të lagur.
3. Nëse flokët tuaj të lagur kanë nevojë për një zbutje të butë, tani do të ishte një kohë e shkëlqyeshme për të përdorur Krehrin tonë Detangling.
4. Shpëlajeni plotësisht dhe lërini flokët me shkëlqimin e bananeve.
5. Thani dhe modeloni flokët tuaj, gati për një ditë të madhe komplimentesh.
Për flokët më të shkëlqyeshëm të mundshëm, provoni maskën tonë të flokëve një herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Banana Truly Nourishing Conditioner

Ujë, Ekstrakt frutash Bananeje/ Musa Sapientium, Alkool Cetearyl, Klorid Cetrimonium, Fenoksietanol, Parfum / Aromë, Hidroksietilcelulozë, Lecitinë, Mjaltë, Pantenol, Glikol Propilen, Linalool, Acid Askorbik, Hidroksid Natriumi, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Banana Truly Nourishing Conditioner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.