The Body Shop Albania

Bamboo & Baubles Makeup Brush Gift

Vegan

Dhuratë festive

Bamboo & Baubles Makeup Brush Gift

Vegan

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Trajtoni dashnorin e grimit në jetën tuaj me grupin tonë të dhuratave të furçave të grimit Bamboo & Baubles.

Filloni me furçën tonë të fshehtë për të ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së njollave. Për një përfundim të përsosur, përzieni dhe lëmoni bazën e lëngshme me Furçën tonë Fresh Nude Foundation. Përfundoni duke aplikuar pudrën tuaj të preferuar me furçën tonë pluhur me kupolë. Është super i butë dhe merr sasinë perfekte të produktit, duke ju lënë një fund të butë dhe mat.

Dhe pjesa më e mirë? Treshja jonë e furçave të grimit janë bërë me doreza bambuje dhe alumini dhe qime najloni.

Kjo është dhurata perfekte vegane ose mbushëse çorape për sezonin e festave dimërore. Është gjithashtu e shkëlqyeshme për të ruajtur furçat tuaja të grimit shumë kohë pas Krishtlindjeve.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ajo gjithashtu ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Furçë për korrektor
  • Furçë e freskët Nude Foundation
  • Furçë pluhuri me kupolë
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Bamboo & Baubles Makeup Brush Gift

My Review for Bamboo & Baubles Makeup Brush Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.