The Body Shop Albania

Banana Truly Nourishing Hair Mask

Për flokë normale në të thatë

Ushqyes i thellë

Vegan

Banana Truly Nourishing Hair Mask

Për flokë normale në të thatë

Ushqyes i thellë

Vegan

0/5
0 Mendime

Përthithet thellë në flokë, duke ju dhënë një puthje të jetës të mbushur me banane për çdo fije kur përdoret me shampon dhe balsamin me Banane. Ndihmon për të zvogëluar cmendurinë dhe për të ngritur nivelet e shkëlqimit në lartësi të reja, pa peshën e produktit në flokët tuaj.

Po, është e drejtë Banania, nga të gjitha gjërat, është pjesë e formulës së zbutjes së flokëve të ngatërruara që kemi vendosur së bashku për flokët tuaj. Bananet janë të mbushura plot me gjëra të mira – ashtu si ju, me të vërtetë. Por seriozisht, ato janë të pasura me kalium, vitamina dhe një aromë natyrale të ëmbël – të kombinuara në formulën tonë të Maskës së Flokëve me Banane me përbërës të tjerë me origjinë natyrore, ndihmon për t’i dhënë flokëve një shkëlqim me pamje të shëndetshme dhe të ndjehen të ushqyer nga maja, duke ndihmuar në zbutjen e veprimit tuaj në të njëjtën kohë.

Përtej përfitimeve të bukurisë së bananes, ne e dimë që ju interesoni se si bëhen locionet dhe ilaçet tuaja. Kështu që do të jeni të kënaqur të dini se kjo Maskë ushqyese për flokët është plotësisht vegane, duke mbështetur ekosistemin lokal ku rriten bananet. Ne bëjmë një përzierje pureje organike bananeje nga Ekuadori me Vaj Brazili të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Peruja për të sajuar Maskën Tonë Vërtet Ushqyese me Banane.

A nuk është bota një vend qesharak? Gjithçka është e lidhur kur e mendoni. Nga rritja në pemë tropikale, e deri sa përthithen në flokët tuaj në oazin tropikal të vaskës tuaj. Ne jemi shumë të kënaqur që mund t’ju sjellim së bashku.

  • Një ritual javor
  • Të gjithë me flokë normalë dhe të thatë do ta duan këtë trajtim
  • Gama jonë e Bananeve ndihmon flokët të ndjehen të ushqyera dhe të duken më të shkëlqyeshme
  • Vegane

Vaj Arre Brazili i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Këto arra të mrekullueshme janë të pasura me përbërës ushqyes, që ndihmojnë produktet tona të kujdesen për lëkurën dhe flokët tuaja. Tonat janë nga Peruja.

Pure Organike Bananeje. Bananet janë zbutëse natyrale të lëkurës. Dhe ato vijnë aromë bananesh. Ne i kemi shtypur për të bërë pure për linjën tonë më frutore.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Filloni me Shampon tonë Banana Truly Nourishing nga e njëjta linjë për të pastruar flokët dhe lëkurën e kokës.
2. Vendosni maskën e flokëve duke mbledhur një sasi në gishtat tuaj dhe duke kaluar nëpër flokë të pastër dhe të lagur duke shmangur 5 cm nga rrënjët.
3. Filloni karaoken tuaj në dush, bëni eksfolijim ose thjesht thithni aromën e mirë për 10 minuta.
4. Shpëlajeni tërësisht.
5. Dhe përdoreni një herë në javë për të rritur rezultatet.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Banana Truly Nourishing Hair Mask

Ujë, Ekstrakt frutash Musa Sapientum / Ekstrakt frutash bananeje, Alkool Cetearyl, Glicerinë, Vaj farash Bertholletia Excelsa, Alkool Cetil, Gjalpë Farash Kakaoje, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Klorid Behentrimonium Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, GjalpTheobroma Grandiflorum, Benzil Alkooli, Fenoksietanol, Sorbitan Olivate, Cetearyl Olivate, Cetrimonium Chloride, Capryloyl Glicerinë / Sebacic Acid Kopolimer, Parfum / Aromë, Acetat Tokoferil, Diheptyl Succinate, Acid Citrik, Ethylhexylglycerin, Isopropyl Alkooli, Trisodium etilenidiamini Disuccinate, Acid Askorbik, Linalool, Pantenol, Tokoferol, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Banana Truly Nourishing Hair Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.