The Body Shop Albania

Berries & Bubbles Bath Ritual

Arome frutash

dhurate festive

per lekure te thate

Berries & Bubbles Bath Ritual

Arome frutash

dhurate festive

per lekure te thate

0/5
0 Mendime

 

Jepini rëndesi kohës në banjës këtë sezon me setin tonë të dhuratave të Krishtlindjeve për ritualet e banjës me Berries & Bubbles.

Shijoni kënaqësinë në kohën e banjës me përzierjen tonë frutash dhe aromatike të banjës me Berry. I pasuruar me një përzierje super frutash, derdhni nën ujë të rrjedhshëm, njomni mirë dhe lërini lëkurën e thatë të ndjehet e hidratuar, e rehatuar dhe e ushqyer. Ndërsa jeni në vaskë, pastroni butësisht trupin me sfungjerin tonë ovale të banjës.

Thajeni me peshqir dhe përfundoni me një copë jogurti hidratues të trupit tonë Strawberry. I pasuruar me lëng luleshtrydhe dhe qumësht bajamesh organike të tregtisë së drejtë të komunitetit nga Spanja, e lë lëkurën tuaj të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar me lagështi 48 orë. Kjo formulë e lehtë përthithet menjëherë (edhe në lëkurë të lagur), duke e bërë atë perfekte për ata që janë me nxitim.

Dhurata perfekte e Krishtlindjeve, mbushëse çorape ose surpriza Secret Santa për ata që kërkojnë pak R&R.

 • Jogurt Trupi Luleshtrydhe 200ml
 • Përzierje për banjë me manaferra 250 ml
 • Sfungjer oval i banjës
Clear

Si përdoret

 1. Fikeni telefonin tuaj.
 2. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Bath Blend direkt nën ujë të rrjedhshëm.
 3. Përziejini mirë me dorën tuaj dhe shijojeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Berries & Bubbles Bath Ritual

 • STRAWBERRY BODY YOGURT

  Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Dimethicone, Butylene Glycol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Carbomer, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Fragaria Vesca Juice/Strawberry Juice, Sodium Hyaluronate, Limonene, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Sweet Almond Seed Extract, Xanthan Gum, Salicylic Acid, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, CI 14700/Red 4, CI 19140/Yellow 5.

 • BERRY BATH BLEND

  Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Parfum/Fragrance, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glyceryl Oleate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Glycerin, Sodium Chloride, Fragaria Ananassa Fruit Extract/Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Citric Acid, Fragaria Ananassa Seed Oil/Fragaria Ananassa (Strawberry) Seed Oil, Niacinamide, Panthenol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Beta Vulgaris Root Extract/Beta Vulgaris (Beet) Root Extract/Extrait de racine de betterave, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Potassium Sorbate, Denatonium Benzoate, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33.

My Review for Berries & Bubbles Bath Ritual

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.