The Body Shop Albania

Berry Bath Blend

PËR LËKURË TË THATË

AROMË FRUTASH

Berry Bath Blend

PËR LËKURË TË THATË

AROMË FRUTASH

0/5
0 Mendime

Jepini një shtysë banjës tuaj me Përzierjet tona aromatike, të buta dhe frutore. Më shumë sesa banja juaj mesatare me flluska, ne kemi përzier fruta dhe perime të njohura për përmbajtjen e vitaminave dhe antioksidantëve. Përzierja jonë e Banjës me Berry lë lëkurën e thatë të ndjehet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar. Më e mira nga të gjitha, lë lëkurën tuaj të duket më e shëndetshme dhe aromatike. Kujdesi për veten nuk ka patur ndonjëherë aromë më të mirë. Mbyllni derën, vendosni muzikë dhe shijojeni.

  • Dush me flluska
  • Lëkura e thatë ndihet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar
  • Përzier me vitamina, antioksidantë dhe minerale
  • Testuar dermatologjikisht
  • Paketim i bërë me 50% plastikë të ricikluar dhe 100% e riciklueshme
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Berry Bath Blend

BERRY BATH BLEND
Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Parfum/Fragrance, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glyceryl Oleate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Glycerin, Sodium Chloride, Fragaria Ananassa Fruit Extract/Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Citric Acid, Fragaria Ananassa Seed Oil/Fragaria Ananassa (Strawberry) Seed Oil, Niacinamide, Panthenol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Beta Vulgaris Root Extract/Beta Vulgaris (Beet) Root Extract/Extrait de racine de betterave, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Potassium Sorbate, Denatonium Benzoate, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33.

 

My Review for Berry Bath Blend

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.