The Body Shop Albania

Black Musk – Deodorant

Aromë orientale

Black Musk – Deodorant

Aromë orientale

0/5
0 Mendime

Deodoranti ynë me Myshk të Zi përmban myshkun tonë më të thellë, më të errët dhe më sensual. Me nota të ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit, vendosni deodorantin me eau de toilette e përshtatshëm për aromë që zgjat.

  • Deodorant roll on
  • 50ml
  • Testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

Vendoseni në sqetulla të thata.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk - Deodorant

Ujë, Alkool Denat., Propanediol, Parfum / Aromë, Xanthan Gum, Decil Glukosid, Benzil Salicilat, Pluhur i lëngut të Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, Hexyl Cinnamal, Benzil Alkol, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene,Acid Citric, Alpha-Isomethyl Jonon, Kumarin, Citral, Isoeugenol.

My Review for Black Musk - Deodorant

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.