The Body Shop Albania

Black Musk – Larës për Trupin

Aromë orientale

Për femra

Black Musk – Larës për Trupin

Aromë orientale

Për femra

0/5
0 Mendime

Ky larës trupi do të pastrojë dhe aromatizojë lëkurën tuaj me një përzierje të myshkut tonë më të thellë, më të errët dhe më sensual. Notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit janë në kontrast me myshkun e zi e të ashpër. Shtresojeni me produkte të tjera Black Musk për të ndërtuar aromën.

  • Larës trupi
  • Myshk pa dëmtuar kafshët
  • Një përzierje delikate, e thellë e myshkut dhe erëzave
  • A jeni gati të bini në tundim dhe të dashuroheni

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

Shkumojeni në dush ose banjë. Shpëlajeni mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk - Larës për Trupin

Ujë (Tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), Parfum /Aromë (Përbërës aromatizues), Klorur Natriumi (Agjent Kontrollues i Viskozitetit), Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40 ), Poligliceril-2 Kaprat (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mel / Mjaltë (Humektant), Benzoat Natriumi (Konservant), Acid Citrik (Rregullues i pH), Benzil Salicilat (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues ), Hydroxycitronellal (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Limonene (Përbërës aromatizues), Alpha-Isomethyl Jonon (Përbërës aromatizues), Kumarin (Përbërës aromatizues), Acid fosforik (rregullues i pH).

My Review for Black Musk - Larës për Trupin

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.