The Body Shop Albania

Black Musk Night Bloom – Eau de Toilette

Aromë frutash

Black Musk Night Bloom – Eau de Toilette

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Frymëzuar nga lulet që çelin natën për të zbuluar aromat e tyre të fshehta, ky eau de toilette kombinon notat e ylang- ylang kremoz dhe heliotropit të përzier me lëngun e manaferrave të kuqe dhe myshkun e ngrohtë. Black Musk Night Bloom çon aromën e mirënjohur orientale të markës – Black Musk – në një nivel krejt të ri që është më i thellë, më i ashpër dhe joshës.

  • Eau de Toilette
  • Një aromë e ashpër, tërheqëse orientale e frymëzuar nga lulet që lulëzojnë natën
  • Myshk i marrë pa mizori ndaj kafshëve
Clear

Si përdoret

Sprucojeni në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Night Bloom - Eau de Toilette

Alkool Denat. (35.0%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Benzil Salicilat, Alkool Benzil, Linalool, Heksil Cinnamal, Limonene, Hidroksicitronellal, Citronellol, Alkool t-Butil, Geraniol, Kumarin, Alfa-Isomethyl Jonon, Alkool Cinnamyl, Cinnamal, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol, Denatonium Benzoate.

My Review for Black Musk Night Bloom - Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.