The Body Shop Albania

Blissful Strawberry Eau de Toilette

AROMË E ËMBËL DHE ME FRUTA

QËNDRON GJATË

VEGAN

Blissful Strawberry Eau de Toilette

AROMË E ËMBËL DHE ME FRUTA

QËNDRON GJATË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Sillni pak zen dhe shprehni anën tuaj të qetë me ujin e tualetit tonë Blissful Strawberry, pjesë e koleksionit të parfumeve Choice.

E dimë që do t’ju pëlqejë pamja e re e linjës sonë më të shitur japoneze të luleshtrydheve me lule qershi. Dhe mos u shqetësoni, është ende e njëjta aromë e mrekullueshme.

E bërë me 87% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë vegane lejon personalitetin tuaj të shkëlqejë me nota qetësuese të ëmbla, frutash, me lëng luleshtrydhe, bozhure dhe myshku.

Shishja është gjithashtu e prodhuar me 42% xham të ricikluar dhe e mbuluar me një kapak alumini. Ricikloni të dyja për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.*

  • Ujë tualeti
  • Aromë e qëndrueshme
  • Erë e ëmbël dhe me lule
  • Notat e luleshtrydhes, bozhures dhe myshkut
  • 87% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

Spërkateni në trup.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blissful Strawberry Eau de Toilette

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, t-Butyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Denatonium Benzoate.

My Review for Blissful Strawberry Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.