The Body Shop Albania

Blissful Strawberry Fragrance Mist

AROMË E ËMBËL FRUTASH

VEGAN

Blissful Strawberry Fragrance Mist

AROMË E ËMBËL FRUTASH

VEGAN

0/5
0 Mendime

Sillni paqe në ditën tuaj dhe krijoni një humor “zen” me këtë llak trupi nga koleksioni Choice me aromën delikate të luleshtrydhes.

Aplikojeni në të gjithë trupin në çdo kohë të ditës dhe shijoni aromën e freskët.

E krijuar me 96% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë, vegane kombinon notat e luleshtrydhes me lëng, bozhure dhe myshkut.

Shishja është 42% nga xhami i ricikluar dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Sprej trupi
  • Përdoreni në çdo kohë të ditës
  • Notat e luleshtrydhes, bozhures dhe qelibarit
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Aplikojeni në trup në çdo kohë të ditës.
  2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
  3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blissful Strawberry Fragrance Mist

Alcohol Denat. (67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Alpha – Isomethyl Ionone, Geraniol, Denatonium Benzoate.

My Review for Blissful Strawberry Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.