The Body Shop Albania

Blissful Strawberry Shower Gel

AROME FRUTASH

VEGAN

Blissful Strawberry Shower Gel

AROME FRUTASH

VEGAN

0/5
0 Mendime

Qetësoni shqisat tuaja me xhel dushi Blissful Strawberry nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në dush, zhytni në shkumën e butë dhe shijoni ndjenjën e freskisë dhe pastërtisë.

I krijuar me 91% përbërës me origjinë natyrale, ky xhel vegan dushi do t’ju magjeps me një aromë delikate fruta-lule, një kombinim i notave të luleshtrydhes me lëng, bozhure delikate dhe myshkut.

Paketimi (duke përjashtuar kapakun) është bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastikën e mbledhur nën programin Plastics for Change. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Xhel dushi
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
  • Pastron dhe freskon lekuren
  • Aromë delikate
  • 91% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Aplikojeni në trup ndërsa jeni në dush.
  2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
  3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blissful Strawberry Shower Gel

Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Perfume / Fragrance, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Hexyl Cinnamol, Hyxyl Cinlatel, Benzyl Sal, Citronellol, Denatonium Benzoate.

My Review for Blissful Strawberry Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.